En İyi Leke Giderici Krem: URAW AYDINLATICI LEKE KREMİ

Cilt yüzeyinde görülen lekeler, kararmalar ve siyah noktalar hemen her kadın ver erkek bireyde sıklıkla rastlanan yaygın bir cilt problemidir. Akne, güneş hasarı veya iltihap sonrası hiperpigmentasyon olarak da bilinen kızarıklığın bir sonucu olarak ortaya çıkabilen cilt lekeleri, aynı zamanda hormonal etkenlere bağlı olarak da meydana gelebilir. Çoğu kez güneşe maruz kalma, yanlış cilt bakım ürünü kullanımı ve cilt yaraları sonucu oluşan lekeler tedavi edilmemesi durumunda kalıcı hale gelebilir. Uzmanlar cilt lekelerini kolayca gidermenize yardımcı olacak aydınlatıcı parlatıcı kremleri öneriyor.

Leke giderici kremler genellikle içeriğinde bol miktarda C vitamini içermektedir. C vitamini cilt üzerinde parlatıcı etkiye sahip olmasıyla bilinmektedir. Tüm bunların yanı sıra orta ve koyu cilt tonlarına sahip bireyler için C vitamine ek olarak çiğdem çiçeği, baobab yağı ve shea yağı gibi doğal bileşene sahip ürünler en etkili sonucu vermektedir.

URAW Aydınlatıcı Leke Kremi Nedir?

Muhtemelen tüm zamanların en iyi ve en etkili aydınlatıcı kremi olarak piyasa çıkan URAW Aydınlatıcı Leke Kremi, zengin içeriği ve doğal malzemeleri sayesinde cildinizde yer eden lekelerin kolayca silinmesine yardımcı oluyor. İçeriğinde barındırdığı Symwhite Plus maddesi sayesinde melanin sentezinde azalma sağlayan bu krem, düzenli kullanımlarda cildin parlamasına ve aydınlanmasına yardımcı olabilir. URAW Aydınlatıcı Leke Kremi içerisinde yer alan Symwhite Plus: Phenylethyl Resorcinol ve Bisabolol içermektedir. Bu bileşenlerin kombinasyonu melanin sentezini azaltarak cil yüzeyinde parlatıcı / aydınlatıcı bir etki göstermektedir. Böylece cilt yüzeyi daha beyaz ve daha aydınlık bir görünüm kazanmaktadır.

  • Doğayla özdeş yatıştırıcı bisabolol ile parlatma etkinliğini arttırır.
  • Gözle görülen hiperpigmentasyon belirtileri olan cilt kızarıklığını ve koyu lekeleri azaltmaya yardımcı olur.
  • Cildi yatıştırıcı etkisi sayesinde hassas ciltlere anında rahatlama sağlar.
  • Koyu lekeleri sadece 1 ayda yok eder. (klinik çalışma)
  • Yağda kolayca çözünebilir.

URAW Aydınlatıcı Leke Kremi Ne İşe Yarar?

URAW Aydınlatıcı Leke Kremi, cilt yüzeyinde meydana gelen kararmaları, koyu lekeleri ve izleri silerek daha parlak ve beyaz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. İçeriğindeki Symwhite Plus maddesi sayesinde melanının sentezinde azalma sağlayan bu ürün, cilt yüzeyine aydınaltıcı bir etki kazandırmaktadır. Öte yandan doğal bileşenleri sayesinde cildin daha parlak ve ferah görülmesini destekleyen URAW Aydınlatıcı Leke Kremi, baobab yağı sayesinde güneşin ve çevresel faktörlerin neden olduğu cilt yıpranmalarının onarılmasına yardımcı olur. Ayrıca krem içerisinde yer alan çiğdem çiçeği de kolajen elastin sentezini uyararak cilt bariyerlerini yeniler.

URAW Aydınlatıcı Leke Kremi İçeriğinde Neler Var?

URAW Aydınlatıcı Leke Kremi, cilt lekelerinin aydınlanmasına yardımcı olan Symwhite Plus maddesi içermektedir. Öte yandan her cilt tipine uygun olarak VC-IP, Shea yağı ve Badem Yağı, nar ekstratı, Alfa Bisabolol, Baobab Yağı, Limon Çekirdeği Yağı, Crocus Crysanthus Extract barındırmaktadır. Kolay kullanımı sayesinde cilde basitçe uygulanan bu krem, hafif masaj eşliğinde durulanmadan lekeli bölgeye sürülmektedir. Uzmanlar URAW Aydınlatıcı Leke Kreminin güneş kremi ile birlikte kullanılmasını tavsiye etmektedir.

Related posts

Güneşe Bağlı Ciltte Koyu Lekeler: Semptomlar, Nedenleri ve Tedavi

[email protected]

Uraw Phantel Krem Nedir?

[email protected]

Cilt Kuruluğu Neden Olur? Nasıl Önlenir?

[email protected]

Leave a Comment